Svakom Luna&Selene Vibrační vajíčko a stimulátor bradavek Khaki

Cena:2 144,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : khaki
  • Baterie : obě části - dobíjecí baterie, USB kabel je součást
  • Materiál : silikon
  • Nabíjení : 1
  • Rozměry mm : kulatý vibrátor - 75 x 75 x 23
  • Rozměry mm : vajíčko - délka 80, průměr 30
  • Váha : vajíčko - 50; kulatý vibrátor - 58
  • Vibrace : 5 + 1 vibračních módů, 5 intenzit
  • Výdrž : 1

Podrobný popis produktu Svakom Luna&Selene Vibrační vajíčko a stimulátor bradavek Khaki

Seznamte se s výrobky značky Svakom - luxusní mezinárodní značky erotických pomůcek navržených ve Spojených státech amerických. Vysoce kvalitní výrobky úžasných tvarů  a různých stylů jsou vybaveny speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  Doba nabíjení je velmi krátká, cca 1,5 hodiny. Vibrátory této řady mají velmi výkonné a přitom neuvěřitelně tiché motory. Výrobky Svakom jsou velmi inovativní a vycházejí z požadavků moderního životního stylu.  Snoubí se v nich péče věnovaná designu, výzkumu a vývoji erotických pomůcek.

Luna a Selene  - co se skrývá za těmito jmény?  Skvělá novinka v luxusním balení. Luna je vibrační vajíčko, jehož šňůrka slouží  jako anténa a Selene je dálkový ovladač a zároveň vibrátor, který se vejde do dlaně a funguje např.  jako stimulátor bradavek.

Obě části, Luna i Selene, jsou vlastně dálkové ovladače. Každá část pracuje buď samostatně, nezávisle na sobě nebo, pokud jsou obě zapnuté, ovládá jedna druhou - reagují na signály vysílané navzájem.  Můžete tak stimulovat dvě části vašeho těla, změnit vibrační mód ale stačí pouze u jedné části. To znamená, že pokud změníte vibrace na vibračním vajíčku, to vyšle signál a vibrace změní i kulatý vibrátor Selene.

Vibrační vajíčko Luna je díky své velikosti velmi diskrétní.  Přesto vám splní vaše touhy. Jeho použití je velmi jednoduché, ovládáte ho pouze jedním tlačítkem.  Pokud potřebujete vajíčko  nabít, stačí  odšroubovat kovovou část a připojit USB kabel, kterým se také dobíjí i kulatý vibrátor Selene.  Nebo použijte Selene jako dobíjecí základnu.

Obě části, Luna i Selene, jsou vybaveny inteligentním režimem fungování, který napodobí celý proces vašich intimních chvil od stydlivé předehry přes sexy škádlení až po vyvrcholení.  

Obě části jsou voděodolné, to znamená, že je můžete omýt pod tekoucí vodou.

Dva výrobky z jemného silikonu,  5 druhů vibrací a 5 různých intenzit, inteligentní mód, tichý chod,  dlouhá výdrž dobité baterie.  Vyzkoušejte nekonečné možnosti tohoto výrobku. Sama nebo s partnerem, výsledek bude úžasný.  

Recenzi na tento výrobek si můžete přečíst zde.

Informace pro zákazníky: tester tohoto výrobku si můžete prohlédnout v naší pražské prodejně!

 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop