Svakom Barbara Ulta-Soft Vibrátor růžový

Cena:1 989,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : růžová
  • Baterie : nabíjecí, USB kabel je součástí balení
  • Materiál : silikon
  • Nabíjení : 1,5
  • Rozměry mm : 180 x 90 x 36
  • Váha : 138
  • Vibrace : 7 + 1 vibračních módů, 5 intenzit
  • Výdrž : 2

Podrobný popis produktu Svakom Barbara Ulta-Soft Vibrátor růžový

Seznamte se s výrobky značky Svakom - luxusní mezinárodní značky erotických pomůcek navržených ve Spojených státech amerických. Vysoce kvalitní výrobky úžasných tvarů  a různých stylů jsou vybaveny speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  Doba nabíjení je velmi krátká, cca 1,5 hodiny. Vibrátory této řady mají velmi výkonné a přitom neuvěřitelně tiché motory. Výrobky Svakom jsou velmi inovativní a vycházejí z požadavků moderního životního stylu.  Snoubí se v nich péče věnovaná designu, výzkumu a vývoji erotických pomůcek.

Barbara - nejnovější vibrátor na bod G a klitoris z řady výrobků Svakom. Lékařský silikon nejjemnější kvality a speciálně navržené vroubkování ke stimulaci bodu G jsou pouze některé z předností tohoto vibrátoru.

Vibrátor je dvoumotorový, lehce zahnutá delší část  i kratší část vibrátoru určená na stimulaci klitorisu je ovládána samostatným motorem.  Přináší zcela nový design - žebrování na delší části zajistí dokonalou stimulaci  bodu G. Zvyšuje se tím tření uvnitř vaginy a dostane se do míst, o kterých jste snila jen ve svých fantaziích, že by vám mohla přinášet takové potěšení. 

Vibrátor je vodotěsný, skvělé chvíle si tak můžete užít i ve sprše nebo ve vaně. Vy si lehněte do vany a nechte Barbaru pracovat za vás.

Vibrátor je vybaven inteligentním režimem fungování, který napodobí celý proces vašich intimních chvil od stydlivé předehry přes sexy škádlení až po vyvrcholení.  

Silné motory, sedm vibračních režimů a přesto velmi tichý chod.  A navíc až dvě hodiny chodu, pokud vibrátor plně nabijete.  Dlouhotrvající potěšení a božské výsledky na konci, to je Barbara.

Informace pro zákazníky: tester tohoto výrobku si můžete prohlédnout v naší pražské prodejně!


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop