Mystim Sizzling Simon Vibrátor s elektrostimulací - Black Edition

Cena:2 899,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Baterie : nabíjecí, magnetická nabíječka je součástí balení
  • Délka : 27
  • Materiál : silikon
  • Průměr : 3,2 - 4

Podrobný popis produktu Mystim Sizzling Simon Vibrátor s elektrostimulací - Black Edition

Na trh vstupuje vibrátor, který v jednom velice elegantně provedeném přístroji kombinuje vibrace a elektrickou stimulaci bez nežádoucích drátů a kabelů.

Tajemstvím neslýchaného úspěchu černého vibrátoru Simona jsou dva vibrující motory s 8 programy, dále nabízí 5 druhů elektrostimulace a také tréninkový program pro svaly pánevní oblasti.

Lákavou trojici Simonových funkcí jednoduše ovládáte pomocí tlačítek na rukojeti. Kdykoli si přejete, můžete zapnout program stimulace a vibrace dohromady, anebo se nechat hýčkat pouze jedním z nich.

Vibrátor Sizzling Simon je vodotěsný, vyrobený z lékařského, vysoce kvalitního platinového silikonu. Proto je nejenom velmi hygienický, ale také je snadný na údržbu. Stačí ho omýt vodou a tekutým mýdlem. Vibrátor je 100% vodotěsný, ale není určen pro vodní hrátky.

Další z předností tohoto unikátního sexuálního pomocníka je jeho lithium-iontová baterie, která se snadno nabíjí přes magnetickou nabíječku v podobě USB kabelu. Ta je samozřejmě součástí balení. I když plně nabitý vibrátor využíváte na plné obrátky, tedy kombinujete elektrickou stimulaci a vibrace, než začne jeho účinnost klesat, vydrží vás uspokojovat nejméně tři hodiny.

A jaké jsou Simonovy míry? Jeho hladké silikonové tělo je 27 cm dlouhé a jeho maximální průměr je 4 cm. Součástí balení je stylové a velmi praktické pouzdro.


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop