Irresistible Invincible - fialový

Cena:938,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : fialová

Podrobný popis produktu Irresistible Invincible - fialový

Irresistible je řada luxusních podtlakových vibrátorů na klitoris, která byla uvedena na trh na jaře 2019. Invincible má super výkonný a tichý motor F1 s 10 rychlostmi. Je tvarován tak, aby dopomohl k fantastickému orgasmu každé ženě. Baterie je dobíjecí a magnetický USB kabel je součástí balení. Při plném nabítí Vás dokaže uspokojovat celých 60 minut.

Design je vytříbený, je velice hebký a lehký. Řada Irresistible je vybavena inovativní technologií Touchless Airwave Technology, která by měla zabraňovat tomu, že dojde k takzvané overstimulaci při které dochází k znecitlivění klitorisu. Irresistible je ideální kombinací špičkové technologie, vysoké kvality, estetiky a ergonomického designu. Technologie pracuje jemně a nepřímo stimuluje klitoris s 11 stupni intenzity.

Podtlakové vlny, které vytváření jedinečné vibrace pronikají do tkáně a nejde toho docílit jinou technologií (zvukové vlny mohou projít různými médii včetně kapalin a pevných látek. Průměrná rychlost šíření zvuku v tělesné tkáni je 1540 m/s. Zvukové vlny se pohybují rychleji svalovými tkáněmi než kapalinami.) Díky technologii Touchless Airwave Technology mohou vytvořit perfektní podtlakové vlny, které mohou projít tkání a stiulovat zakončení nervů klitorisu a dosáhnout tak nejhlubších orgasmů, které kdy zažijete!

Invincible je vodotěsný a kromě vibrátoru na klitoris je z druhé strany i fantastická masážní hlavice.

Stimulátor je v krásné dárkové krabičce.

Jste připraveni na nejlepší orgasmy ve svém životě? Tak hurá do toho!!!

 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop