Fifty Shades of Grey - silikonové kuličky

Cena:599,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Délka : 17,1
  • Použitelná délka : 10,8

Podrobný popis produktu Fifty Shades of Grey - silikonové kuličky

Hladké silikonové tělo skrývá dvě těžší kuličky z ABS materiálu, které se jako celek zavádí do vagíny. Díky nejrůznějším pohybům či plácání partnera po zadečku se pak kuličky pohybují a způsobují jemné vibrace, které mohou přinést orgasmus. Také cílí na G-bod, který lze vibrátorem standardně hůře nalézt.
Kuličky můžete využít při běžné denní činnosti pro příjemnou stimulaci, ale i jako předehru při partnerských hrátkách. Záleží jen na vás a vaší fantazii! Velikost a tvar je designován pro snadné použití a pohodlné nošení, využijte tyto kuličky pro sexuální potěšení a vaše sexuální zdraví! Díky pravidelnému používání a posilování můžete posílit svaly pánevního dna a výrazně tak omezit některé ženské zdravotní problémy jako je únik moči apod. Obzvláště vhodné je cvičení s kuličkami po porodu. Dalším výsledkem pravidelného používání může být zintenzivnění vašeho orgasmu a délka vašich orgasmů. Stačí provádět jednoduchá cvičení pánevního dna při nošení a již brzy se budete cítit dlouhodobé změny, které vám zlepší váš sexuální život.

Každá kulička váží 32 g, což dělá celkovou hmotnost 64 g pro důkladné cvičení. Kuličky jsou dodávány v krásné taštičce, ve které je můžete bezpečně uschovávat, když je nepoužíváte. Při čištění lze vnitřní ABS kuličky odstranit a tak kuličky dokonale očistit.

Délka: 17,1 cm
Použitelná délka: 10,8 cm


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop