Fifty Shades Freed - My Body Blooms vibrátor do kalhotek

Cena:1 499,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : kalhotky - černá
  • Barva : vibrátor - fialová
  • Baterie : dobíjecí, USB kabel je součástí balení
  • Materiál : kalhotky - 95% polyester, 5% elastan
  • Materiál : vibrátor/ovládání - silikon, ABS
  • Vibrace : 20 vibračních módů

Podrobný popis produktu Fifty Shades Freed - My Body Blooms vibrátor do kalhotek

Vibrátor, který lze nosit v kalhotkách? Ano. A tento je navíc z oficiální kolekce Padesát odstínů svobody.

Vychutnejte si tiché, ale silné vibrace kdekoliv. Nikdo nic neuvidí ani neuslyší.

Vibrátor dokonale schováte do kalhotek.  Je ergonomicky tvarovaný a má vyvýšenou část, která stimuluje klitoris.  Na délku má 10 cm a váží 125 g. Dvacet vibračních režimů spustí napínavé potěšení ve vašem spodním prádélku. Navíc má vibrátor tzv. cestovní zámek - žádné nemilé překvapení v nevhodný okamžik.  Pokud vibrátor "uzamknete", vibrace se vám nemohou spustit.

Součástí tohoto dobíjecího vibrátoru  je i dálkové ovládání.  Potěšení  v kalhotkách si můžete regulovat sama nebo svěřit ovládání partnerovi a jen vyčkávat změnu vibračního módu. Baterie do dálkového ovládání je součástí balení. Před prvním použitím je třeba dálkové ovládání otevřít a vyjmout proužek papíru, který  baterii chrání.

Aby byl tento výrobek naprosto dokonalý, součástí balení jsou i  černé kalhotky Coco de Mer s krajkou a vykrojením na zadní části. kalhotky se na bocích zavazují (jsou vhodné pro  velikost XS - M) a navíc mají v rozkroku zesílenou část, která zároveň tvoří kapsičku pro vibrátor.

Saténový sáček na uskladnění vibrátoru je součástí balení.

S tímto vibrátorem si jistě užijete a  objevíte netušené, dosud neobjevené  možnosti vzrušujících her. Vibrátor lze vložit volně do kalhotek nebo do kapsičky uvnitř. Lze jej otočit tak, aby vibrace nesměřovali na klitoris, ale do poševního vchodu. Velice vzrušující. Na rozdíl od vibračních vajíček s tímto vibrátorkem žena snadněji dosáhne orgasmu.

Tester MilanXD a jeho testerky: "My Body Blooms není levný, ale je prostě v současné době naprosto nejlepší. Takže prostě nechtějte Mercedes za cenu Fabky. Kvalita a funkčnost není samozřejmostí a nejlepší nejsou nejlevnější.....tahle hračka prostě doma určitě zůstane."

CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na  webu eroticke-pomucky.cz

 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop