Fetish Fantasy Elektro sada pro elektrostimulaci

Cena:899,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Baterie : 2 x AAA, baterie nejsou součástí balení
  • Materiál : ABS

Podrobný popis produktu Fetish Fantasy Elektro sada pro elektrostimulaci

Náboj pro váš sexuální život!  Elektrostimulační sada, se kterou se můžete začít seznamovat s elektrosexem.

Sada obsahuje 4 samolepicí elektrodestičky, které jsou kabely propojeny s ovladačem - digitální řídící jednotkou, která má snadno čitelný LCD display. Pozor - destičky nejsou určeny pro použití  uvnitř úst, vaginy nebo análu!  Destičky se nesmějí při použití překrývat.

Destičky přiložte na vybranou část těla a zvolte intenzitu elektroimpulzů.  V ovladači je zabudován časovač, takže se přístroj  vždy po 15 minutách automaticky vypne.

Upozornění: Set není vhodný k použití u osob, které mohou mít problémy s elektrickým zařízením na těle, jako například uživatelé kardiostimulátorů, nemocní se srdcem, ale také těhotné ženy a osoby s nepříznivým zdravotním stavem (vysoká horečka, bolesti apod.). Dále osoby s epilepsií a neurologickými onemocněními. V případě, že si nejste jisti použitím, informujte se nejprve u vašeho lékaře. Destičky neupevňujte a nepoužívejte na hlavě! Nepoužívejte v blízkosti kovových předmětů, které máte na těle, jako např. piercing včetně dalších šperků.

Tento výrobek nemusí sloužit jen jako pomůcka při elektrosexu. Díky elektrickým impulsům a nastavitelnosti jejich intenzity ho můžete využít pro svalovou stimulaci nebo relaxační elektromasáž.

Destičky jsou omyvatelné, lze je čistit vodou i čistícími spreji bez alkoholu na erotické pomůcky.

V balení najdete také saténovou masku na oči.

© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop